Train to not suck at life

Progenex

CO JE PROGENEX?

Ke sportu, jako je CrossFit, nutně patří řádný životní styl. Dostatek spánku, zdravá strava a v neposlední řadě potravinové doplňky, které urychlují nárůst svalové hmoty a napomáhají k lepší regeneraci, bez které bychom nemohli tak náročnou zátěž zvládat. Svět potravinových doplňků je přesycen nejrůznějšími produkty, které zaručují ty nejlepší výsledky. Žádný z nich ale nebyl tolik testován crossfitery, jako právě Progenex, který ti nabízíme u nás v tělocvičně v Ústí nad Orlicí.

 

PROGENEX: BUILT FOR PROFESSIONAL LEVEL ATHLETES

Produkty Progenex byly navrženy pro potřeby těch nejvýkonnějších sportovců a to jak profesionálních, tak rekreačních. Hráči baseballu, amerického fotbalu, NHL a NBA spolu s profesionálními lyžaři, expedice dobývající severní pól, účastníci a vítězové CrossFit Games s řadou dalších sportovců. Ti všichni se shodují na jednom: Progenex is legit

 

PROGENEX FUNGUJE!

Co tedy Progenex dělá tak revolučního? Progenex Recovery ti pomáhá se rychleji regenerovat a tak ti umožní se dostat zpět do tvého tréninku rychleji a v lepší formě. Proto můžeš podávat pokaždé kvalitnější výkony. Progenex More Muscle je muscle builder. Podporuje tvorbu nových svalových vláken a proto si s jeho pomocí větší a silnější, než kdykoli předtím!

 

GAIN STRENGTH

Progenex more muscle funguje tak, že probouzí spící satelitní buňky, které se nacházejí mimo samotná svalová vlákna. Ty hrají klíčovou roli při obnově tréninkem poničených svalových buněk a tak se podílejí na nárůstu svalové hmoty. Tyto buňky mají největší schopnost růstu v nová svalová vlákna a zároveň největší schopnost kontrakce. To znamená, že budeš silnější. Mnohem silnější.

 

PERFORM BETTER, LONGER

Zvýšením počtu takto vzniklých svalových vláken ti umožní zlepšit výkon v aktivitách jako je běhání, skákání, vzpírání ale i cvičení s vlastní vahou.

 

OPTIMIZE BODY COMPOSITION

Pokud je tvůj cíl získat více svalové hmoty a zároveň spálit přebytečný tuk, tak je pro tebe More Muscle společně se silovým tréninkem ta správná volba. Přesně takhle totiž funguje a to až 48 hodin po tréninku!

 

BUILD LEAN MUSCLE

Jaké jsou tedy výhody vysokého poměru svaloviny k neaktivní tukové hmotě? Takováto kompozice těla výrazně ovlivňuje klidový metabolizmus. Tělo, kde převažuje svalové hmota spaluje podstatně více kalorií! Svalová buňka totiž musí být více vyživovaná, a tak má podstatně vyšší spotřebu energie, než buňka tuková.

 

MAXIMIZE MUSCLE SIZE AND STRENGTH

Tím, že podporuješ a aktivuješ spící satelitní buňky v podstatě vytváříš nová svalová vlákna, která se připojují na již fungující vyspělá vlákna. Pravda je, že ve skutečnosti nejsou stimulovány úplně všechny satelitní buňky, ale díky PROGENEXu výrazně zvyšuješ množství takto reagujících buněk a prokazatelně tak zvyšuješ počet nových svalových vláken. Jinými slovy tvé svaly rostou a stávají mnohem silnější!

progenex-recovery

Progenex Recovery

Co je naším cílem? Zlepšovat se! K tomu je potřeba kvalitně a tvrdě trénovat. Progenex Recovery bezprostředně po tréninku ti pomůže se dostat do akce rychleji a ty tak můžeš znovu trénovat mnohem dříve. Tím se dostaneš doslova na rychlodráhu směrem k dosažení svých tréninkových cílů.

Popis produktu

progenex-more-muscle

Progenex More Muscle

Tvorba svalové hmoty je důležitá a žádaná nejen pro kulturisty ale pro všechny výkonnostní sportovce. Proces vzniku nových svalů je stejný pro každého z nás a nezáleží na tom, jaký cíl máme. Pro všechny je prostě výhoda mít více svalů!

Popis produktu

progenex-force

Progenex Force

Vy žádáte, my dodáváme. PROGENEX Force představuje nejlepší předworkoutový doplněk. Ti z vás, kteří už znají naše vynikající řady doplňků, nebudou zklamáni! Každý kousek je tak silný jako náš Recovery, More Muscle a Omega +.

Popis produktu

progenex-cocoon

Progenex Cocoon

Pokud chceme udržet formu na vrcholové úrovni a neustále zvyšovat svou sílu a rychlost, pak hraje klíčovou roli regenerace. Jsme pyšní, že vám nyní můžeme představit perfektní doplněk našich po-tréninkových suplementů Coccon.

Popis produktu

progenex-omega

Progenex Omega+

Chcete udělat něco víc pro svoje zdraví a zvýšit svůj
sportovní výkon? Máme pro vás horkou novinku od
Progenexu – Omega+

Popis produktu

Přihlášení

Zapomenuté heslo?