Train to not suck at life

Czech Beast Challenge 2016 bude v Praze

Czech Beast Challenge 2016 bude v Praze

Nejstarší český CrossFitový závod již spustil registraci. Letos je spoustu nového, tak se na to pojďme podívat.

Důležité datumy: finále 3.-4. září 2016

červen 14, 2016 – spuštění registrace
červenec 18, 2016 – zveřejnění kvalifikačních workoutů
červenec 24, 2016 – uzávěrka kvalifikace
červenec 24, 2016 21:00 – poslední šance nahrát výsledky kvalifikace

 

CzechBeast Challenge 2015 movieJako již tradičně jsme závod přichystali na konec léta, tentokrát na víkend 3.- 4. září. Co je ale nové, je místo konání. Letos poprvé bude závod v Praze a to při arálu přírodního koupaliště Džbán v lokalitě Divoká Šárka, která je jednou z nejkrásnějších přírodních lokalit v Praze. Závod ponese stejný formát jako loni. Sport bude mít svůj závod v sobotu, rookies v neděli a elita, masters a týmy se budou potit po oba dva dny.

Letošní ročník bude mít celkem 8 kategorií, stejně jako loni elita, jednodušší sport, masters nad 40 let a týmy ve složení dva muži a jedna žena. Úplnou novinkou pro letošní rok je kategorie rookies do 17 let, která otestuje fyzičku našich nejmladších a tak trošku zodpoví otázku, kolik jich vlastně u nás a v okolí máme.

 

 

Power Gears Czech Beast Challenge Finals Progenex PurePharma

Kvalifikace letos proběhne v průběhu jediného týdne a to od 18. do 24. Července. Vše tedy bude velmi intenzivní, atletům se ale na druhou stranu uvolní jejich našlapaný kalendář.

 

Po 2 letech se k nám vrací Reebok a to ve velkém stylu. Do závodu věnuje ceny a oblečení pro rozhodčí a dobrovolníky v hodnotě 350 tisíc. Třeba 50 nejlepších atletů v kvalifikaci, rozpočítáno do všech kategorií dostane, jen za tuhle první fázi závodu nové Reebok Nano 6, takže už samotná “kvalda” bude taková malá soutěž se super cenami.

Dalšími hlavními partnery jsou Brněnský Fitness Muscle Shop, který věnuje finanční hotovost do závodu, dále tradiční Progenex Europe a CzechBeast. Celkově se letos rozdá 100.000,-

progenex-czbKonečná suma, o kterou se letos hraje je rekordní. Prize money a věcné ceny budou v hodnotě převyšující 10.000 Euro.

logo-czechbeast
logo-czechbeast
reebok-crossfit

Žádné komentáře, buďte první.

Zanechte komentář

Musíte být , aby blo možné zanechat komentáře.

Přihlášení

Zapomenuté heslo?