Train to not suck at life

Czech Beast Challenge jít či nejít?

Czech Beast Challenge jít či nejít?

Kvalifikace na Czech Beast 2016 se nám rychle blíží a možnost registrovat se do závodu se tím pádem také brzy uzavře. Deadline pro nahrání kvalifikačního videa je 24.7.2016 a tím se uzavře i registrace pro ty, kteří nechají vše na poslední chvíli. Ve vzduchu je jako každý rok otázka zda startovat nebo nestartovat na tomto klasickém CrossFitovém závodě. Pojďme si ale objektivně říct o co tady vlastně doopravdy jde.

Czech_Beast_Challenge_Swim_Event Czech Beast vždy patří k nejlépe obsazeným závodům v ČR. Mezinárodní účast okolních zemí, atleti, které můžeme potkat i na CF Games Regionals, vždy kompletní CZE/SVK špička a na zdejší poměry celkově vysoká úroveň závodníků je lákadlem pro každého atleta z okolních regionů. Nakonec tak to mělo od začátku být, že se sejde Česko-Slovensko spolu s okolními státy na svém závodě. Czech_Beast_Challenge_Camo

Co bylo taky od začátku jasné je to, že CBC není tak úplně klasický závod. To, že je vždy rozdělen do dvou dnů  je už klasika, že je celkově náročný, to už taky všichni víme. Je na něm zastoupena snad každá kategorie, která existuje a letos nově také Rookies pro mladé atlety do 17 let. Největším symbolem z mého pohledu je ale to, že fitness a tvrdý tréning je jedna věc, ale dobrodružství a radost ze života je věc druhá. Pokud se podaří zkloubit tyto 2 věci, může vzniknout něco, na co bude každý vzpomínat až do smrti. Něco, co vám z hlavy už nikdy nikdo nevymaže.

Myslím, že se nám zatím vždy podařilo udělat event, který je nezapomenutelným zážitkem. Časový rozpis se někdy trochu protáhl, co závodnúkům čekajícím na start na pohodě nepřidalo. Celkově nám v paměti zůstali právě ty pozitivní zážitky, protože jednou ze “životních lekcií” CrossFitu je být připraven na nečekané. Vždycky si říkám, že mě fakt štve, že nemůžu závodit, ale na druhou stranu ten zážitek je vždy tak silný, že to je vlastně jedno – jsem tam s vámi a vše prožívám na 1000%. Czech_Beast_Challenge_2014_sign_it Máme 2 týdny do konce registrace a mnoho z vás možná váhá, zda je to závod, který je pro vás, zda není moc těžký nebo nevšední nebo třeba obyčejný, zda bude vše na novém místě v Praze organizačně v pořádku… Czech Beast Challenge 2014

Jestli můžu něco za sebe říct, tak asi toto. CzechBeast má vždy kategorii, která je přesně pro tebe, každý si vybere. Pokud vím, že jsem top třída a každý rok jezdím CF Games Open, tak prostě vlítnu do Elity a vím, že mě čeká přesně to, na co celý rok trénuji. Pokud jsem v CF nový a nebo prostě beru ten sport trošku víc “napohodu”, tak půjdu do sporu, kde budou workouty o něco jednodušší, ale i tak celkem tvrdé, nebude nic přehnaného váhově ani technicky. Týmy jsou stejně náročné jako Elita, to je jasné, Masters a Rookies budou vždy přihlížet k věku, to je taky jasné.

Co je ale u všech kategorií stejné je to, že si všichni užijete neskutečné dobrodružství s tou správnou partou stejně bláznivých lidí a k tomu nás všechny čeká letos něco extra a to je naše hlavní město Praha. Co víc si přát? Prostě pojďme do toho a jako každý rok si to užijeme na max!

 

Sportu zdar! Moc se na vás těším, David Egydy

Reebok CrossfitFitness Muscle Shopicon_progenex

Žádné komentáře, buďte první.

Zanechte komentář

Musíte být , aby blo možné zanechat komentáře.

Přihlášení

Zapomenuté heslo?