Train to not suck at life

Czech Beast Challenge Official movie

Czech Beast Challenge Official movie

Vážení sportovní přátelé,

u příležitosti zveřejnění oficiálního videa z letošní Czech Best Challenge bych rád napsal pár řádků sám za sebe, jako hlavního organizátora.

Bohužel nebudu psát nic nového, když řeknu, že letošní ročník, který měl být tím nejlepším, přeci jsem konečně dostal závod do Prahy..byl ve skutečnosti tím nejhorším a za to se vám všem velmi upřímně omlouvám. Závod, který je nejdražší u nás, by neměl takto dopadnout a už vůbec by neměl být souhrnem překlepů, časových zpoždění, náhlých změn a nedorozumění mezi organizačním týmem. Celkově za sebe musím říct, že Praha byla pro mě příliš velkým oříškem a bohužel se mi nepodařilo dát dohromady dobře fungující tým. Tím ale nechci vůbec házet vinu na tým, ten pracoval za daných podmínek na 100% a díky bohu se podařilo udržet chod závodu až do konce a výsledky jasně určili, kdo byl za celý víkend nejlepší a za to všem, kteří pomáhali, patří ještě jedno velké díky.

Bohužel je mi jasné, že mnoho z vás už pravděpodobně na CBC nikdy nepřijede a to přináší otázku, zda vůbec bude příští rok nějaká CBC. Popravdě si myslím, že je čas tento projekt ukončit. A bude nějaký jiný? Tuhle otázku jsem si kladl při sbírání odpadků v 9 večer po závodu, když už jsem tam zbyl jako poslední. Rozhodně už nikdy nechci zažít takový závod, plný stresu, negativity, starostí, práce od nevidím do nevidím, kdy jsem zastával několika různých funkcí najednou a nakonec vám nedoručit to, co jste očekávali.

Uvidíme, co bude, ale takto už nikdy ne. Ještě jednou se vám všem omlouvám a přeji vám aspoň pěknou podívanou na krásné video od Pavla Grmolce.

Sportu Zdar! Egy

Žádné komentáře, buďte první.

Zanechte komentář

Musíte být , aby blo možné zanechat komentáře.

Přihlášení

Zapomenuté heslo?