Train to not suck at life

Programming

Značka Czech Beast je od svého počátku zasvěcena funkčnímu sportu. Ten ovlivnil můj život a nasměroval mě k novým cílům a díky fyzické kondici, kterou jsem díky tomuto sportu dosáhl, jsem dostal celou řadu dalších sportovních i osobních příležitostí. Jsem přesvědčen, že trénink všestranné pohybové připravenosti přivede i vás na rychlodráhu k úspěchu v životě a bude vaším nejvěrnějším přítelem, který bude vždy stát po vašem boku.

Vytvoření vlastního tréninkového programu, vycházejícího z vlastních zkušeností, které získávám od roku 2009, kdy jsem se poprvé setkal s kondičním a silovým programem v CrossFit Whistler, bylo jen dalším logickým pokračováním mé neoblomné snahy pomáhat lidem dosahovat jejich cíle a zlepšovat jejich život.

Pro koho je program určen? Primárně trénuji hlavně atlety, kteří se připravují na CrossFit závody. Další skupina lidí bude všeobecně každý, kdo chce dosáhnout pohybové připravenosti na cokoliv, co ho v životě může potkat a vyžaduje fyzickou námahu-práce, sport, hra, tanec, bitva. Život se pro vás stane hračkou. V neposlední řadě to jsou sportovci-specialisté, kteří hledají přípravu ke svému sportu nebo hře. Dosáhneme tak maximalizace pohybového potenciálu, nastavíme správné pohybové vzory a naučím vás vše použít ve chvíli, kdy to potřebujete nejvíce. V reálných situacích, které nejde předvídat.

Co můžete očekávat od mého programmingu? Rozhodně to, že se budete zlepšovat, budu vašim rádce a kamarádem při konzultacích vašich výsledků, budete dostávat program vždy na 2 týdny dopředu a výsledky a videa budete ukládat na FCB skupinu, kde jsou pouze aktivní členové. Pomocí internetu jsme v kontaktu v podstatě kdykoliv a jsem připravený s vámi cokoliv hned řešit. Budeme se dívat na vaše cíle a podle toho budeme trénovat.

Kolik to stojí? 1500,- na 4 týdny

Pokud vás to zajímá, kontaktuje te mě buď na Facebooku Czech Beast nebo mé osobní stránce nebo na emailu david.egydy@czechbeast.cz

Těším se na vás :)

David Egydy Czech Beast

Přihlášení

Zapomenuté heslo?